صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,عید قربان,جشن,مسلمانان,مدیر منطقه یک,صدا و سیما,مرکز خلیج فارس,
مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس خبر داد:

برگزاری ویژه برنامه عید قربان در کوی آزادشهر

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس از برگزاری ویژه برنامه عید قربان در کوی آزادشهر خبر داد و گفت: این برنامه به صورت زنده از شبکه استانی نیز پخش می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، هومن رفیعی‌بندری با تبریک اعیاد غدیر و قربان اظهار کرد: در میان مسلمانان، عید قربان یکی از اعیاد مهم و بزرگ به شمار می‌رود به نحوی که برخلاف بسیاری از اعیاد، مورد اختلاف نبوده و همه فِرَق مسلمانان این روز را عید محسوب می‌کنند.

وی افزود: گرامیداشت و برپایی جشن‌های این عید بزرگ مسلمین یکی از سنت‌هایی است که طی دوره‌های مختلف تاریخ و خصوصاً طی سال‌های اخیر مورد توجه بوده و امروز نیز شاهد برپایی این جشن‌ها در اقصی نقاط مختلف کشور هستیم.

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس از برگزاری ویژه برنامه عید سعید قربان توسط منطقه یک شهرداری خبر داد و گفت: این ویژه برنامه با مشارکت صدا و سیمای مرکز خلیج‌فارس برگزار شده و به صورت زنده نیز از شبکه استانی خلیج‌فارس پخش می‌شود.

رفیعی خاطرنشان کرد: در این ویژه برنامه هنرمندان مطرح استان، ورزشکاران حضور خواهند داشت و گروه موسیقی آنامیس نیز به اجرای زنده می‌پردازد.

وی با تاکید بر اینکه شرکت در این جشن که همراه با برگزاری مسابقه و اعطای جوایز ارزنده است، برای عموم آزاد بوده، بیان کرد: این ویژه برنامه ساعت 19 و 30 دقیقه عصر امروز(سه‌شنبه) 30 مردادماه در زمین ورزشی یاران شهسوار واقع در خیابان سپاه کوی آزادشهر برگزار می‌شود.


١٤:٠٦ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٥١٧    /    تعداد نمایش : ٤١٥خروج