صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

/بندرعباس شهری برای همه/

دقایقی قبل، ساختمان ناحیه سه شهرداری منطقه دو بندرعباس و زمین ورزشی شهرک نور با حضور جمعی از مدیران استانی و محلی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احداث و تجهیز ساختمان و محوطه‌سازی مدیریت شهرداری ناحیه سه منطقه دو بندرعباس با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 550 میلیون ريال جنب دانشگاه سماء بندرعباس مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

با توجه به رویکرد ناحیه‌محوری در این دوره از مدیریت شهرداری بندرعباس، این ساختمان با هدف بهبود و تسریع خدمات‌رسانی در این ناحیه و سهولت در دسترسی بهتر شهروندان به مسئولین، با زیربنای سه هزار و 378 متر مربع به بهره‌برداری رسیده است.

این ساختمان دارای 400 متر زیربنا، محوطه داخلی، باند کندرو و پارکینگ می‌باشد.

زمین ورزشی شهرک نور نیز در کنار ساختمان ناحیه سه شهرداری منطقه دو با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 700 میلیون ريال به مساحت یک هزار و 303 متر مربع به بهره‌برداری رسیده است.

هدف از اجرای این پروژه توسعه عادلانه فضاهای ورزشی و تفریحی عمومی، در سطح محلات با توجه به نیازهای جدی شهروندان در نواحی مختلف، رونق‌ بخشیدن ورزش در محلات، کمک به توسعه فرهنگ فعالیت‌های روزانه و مستمر ورزشی در خانواده‌ها و همچنین کمک به بالا بردن سرانه فضاهای ورزشی در محلات متناسب با استانداردها است.

اضافه می‌شود، در هفته دولت سال 97 تعداد 73 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 464 میلیارد ريال توسط شهرداری بندرعباس به بهره‌برداری رسیده که تقاطع غیرهم‌سطح ابوموسی، فرهنگسرای گلستان، دو ساختمان اداری در محدوده منطقه دو، چند پارک محله‌ای و زمین ورزشی و سالن ورزشی چند منظوره جزو پروژه‌های شاخص به بهره‌برداری رسیده است.

 


١٩:٢٥ - چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٥٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٩٧خروج