صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

آرامستان,شهرداری بندرعباس,بهسازی,ایمن سازی,میت,متوفی,علیرضا بهمن نژاد,همسطح سازی,
بهمن‌نژاد بندری خبر داد:

احداث مسیر ارتباطی ایمن در آرامستان بندرعباس/ هم‌سطح‌سازی قطعات 23 و 24

رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از احداث مسیر ارتباطی در محوطه آرامستان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، علیرضا بهمن‌نژاد بندری با اعلام این خبر اظهار کرد: احداث مسیر ارتباطی ایمن، در راستای افزایش ایمنی عبور و مرور عابران پیاده یکی از اولویت‌های این سازمان است.

رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه تاکنون حمل متوفی از ساختمان غسالخانه تا محل نمازخانه از مسیر عبور و مرور وسایل نقلیه صورت می‌گرفت، بیان کرد: با توجه به نیاز این پروژه و با هدف پیشگیری از بوجود آمدن اختلال در تردد وسایل نقلیه و تردد شهروندان، این سازمان در راستای رفاه و آسایش شهروندان این مسیر ارتباطی را احداث کرده است.

بهمن‌نژاد بندری احداث مسیرهای ارتباطی ایمن، پیاده‌رو سازی و ایجاد فضای مناسب برای عابران پیاده، از لحاظ زیباسازی و حفظ امنیت عبور و مرور آنان را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: این مسیر تردد با مساحت 660 متر مربع از محل اعتبارات داخلی سازمان و با همت و تلاش کارکنان این سازمان اجرا شده است.

این مقام مسئول در ادامه با بیان اینکه پروژه هم‌سطح سازی قطعات آرامستان با هدف سامان‌دهی، زیباسازی و سهولت تردد شهروندان آغاز شده است، گفت: هم‌سطح سازی قطعه 23 با مساحت 5 هزار متر مربع و تعداد 648 نفر متوفی و قطعه 24 با مساحت 2500 متر مربع و تعداد 375 نفر متوفی در این قطعات دفن شده‌اند، در دست اقدام است.


١٢:٣٤ - دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٥٦٩    /    تعداد نمایش : ٣١٩خروج