صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,آرامستان,علیرضا بهمن نژاد,لشکر 41,ثارالله,شهدای غواص,
جانمایی قطعه خانواده معظم شهداء و ایثارگران در آرامستان بندرعباس

سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از اختصاص قطعه جدید در آرامستان بهشت زهرا(س) به اولیای شهداء و ایثارگران خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، علی بهمن‌نژاد بندری در این ارتباط اظهار کرد: با توجه به اتمام ظرفیت قطعه قبلی و درخواست بنیاد شهید به منظور ارج نهادن به مقام خانواده معظم شهداء، جانمایی قطعه جدید انجام شده است.

وی افزود: امروزه اگر ایران اسلامی در امنیت و آرامشی مثال زدنی در جهان دارد، همه مرهون فعالیت‌های تاریخی امام راحل و جانفشانی‌های شهدای انقلاب، دفاع‌مقدس و همچنین مدافعان حرم است و دلجویی، تکریم و خدمت‌رسانی مطلوب برای از دست رفتگان این قشر را گامی موثر در ترویج فرهگ شهادت می‌دانیم.

رییس سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس ادامه داد: با اقدامات لازم و جانمایی یک قطعه دیگر به اولیای شهداء و ایثارگران استان هرمزگان در بهشت زهرا(س) بندرعباس  با افزایش ظرفیت این قطعه، نیاز به محل دفن برای بیش از 15 سال آینده مرتفع شده است.

بهمن‌نژاد خاطرنشان کرد: این قطعه به مساحت 5000 متر مربع در ورودی ضلع جنوبی آرامستان بهشت زهرا(س) در جوار قطعه 422 یا زهرا(س) جانمایی شده و پیگیر اقدامات بعدی جهت احداث آن هستیم.

این مقام مسئول همچنین با اظهار اینکه قطعه 422 یا زهرا(س) متعلق به دلیرمردان گردان 422 غواص لشکر 41 ثارالله و رزمندگان زیر 25 درصد که زیر پوشش خدمات بنیاد شهید قرار ندارند، احداث شده است، تصریح کرد: این قطعه به مساحت 6000 مترمربع و تعداد 3 نفر در آن خاکسپاری شده‌اند و با افزایش ظرفیت این قطعه برای سالیان آینده مرتفع شده است.

اضافه می‌شود، در سال 96 تعداد 25 نفر از خانواده شهداء و ایثارگر استان به دیدار معبود شتافه و در قطعه شش آرامستان بندرعباس که به این اقشار اختصاص دارد، به خاک سپرده شده‌اند.


١٣:٣١ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٣٦١خروج