صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مهر,مدارس,شهرداری بندرعباس,سعید حسینی پور,حمل و نقل بار و مسافر,سرویس مدارس,
حسینی‌پور تشریح کرد:

انتشار لیست شرکت‌های مجاز سرویس مدارس/ نرخ کرایه سرویس مدارس نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: 13 شرکت مجوز فعالیت در زمینه انجام سرویس مدارس را از این سازمان دریافت کرده‌اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس سعید حسینی‌پور با اعلام این خبر افزود: در سال تحصیلی جدید پوشش سرویس مدارس برای حدود 5000 نفر از دانش‌آموزان متقاضی فراهم شده است.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه تقسیم‌بندی شرکت‌ها در مدارس سطح شهر، توسط آموزش و پرورش تایید و انجام شده است، افزود: والدین با مراجعه به مدیران اجرایی مدارس می‌توانند نسبت به اخذ سرویس و انعقاد قرارداد حمل ونقل دانش‌آموزان خود اقدام کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه والدین باید توجه داشته باشند رانندگانی که تحت قالب شرکت‌ها، خدمات حمل ونقل دانش‌آموزی ارائه دهند بایستی گواهی سوء پیشینه ،عدم اعتیاد و سلامت جسم و روان داشته باشند، خاطرنشان کرد: خودروی این رانندگان نیز باید دارای آرم و علایم مشخصه این سازمان باشد.

حسینی‌پور با تاکید بر اینکه نرخ کرایه تاکنون نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است، گفت: در صورت بروز تخلف از سوی شرکت‌ها، والدین گرامی مراتب را به این سازمان اطلاع داده تا پیگیری‌های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه اولیا می‌توانند برای آسودگی خاطر و امنیت فرزندانشان از شرکت‌های مورد تایید این سازمان استفاده کنند، اضافه کرد: شرکت‌های غدیر هرمزگان، طاها گستر، عدالت سیر بندر، لیان گستر، رعنا خدمات بندر، تندرجنوب، تک ستاره آرامش، خدمات ماندگار هاشمی، شجره طیبه نیرویی دریایی، نگار ایمن ستوده، فانوس گستر حافظ شیراز، هادی صنعت هرمزگان و نگین شهر خلیج فارس مجوز فعالیت از این سازمان را دریافت کرده‌اند.


١٠:٠٢ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٣١    /    تعداد نمایش : ٤١١خروج