صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس مطرح کرد:

افزایش بهره‌وری نیروهای کارگری و کارمندی/ اجرای مراحل نهایی پروژه بزرگ فیبر نوری شهرداری

شهردار بندرعباس گفت: افزایش بهره‌وری در مجموعه اداری و کارگری شهرداری یکی دیگر از موضوعاتی است که مدیران باید مدنظر داشته و با تعریف وظایف جدید و رسیدگی نسبت به صحت و دقت در انجام وظایف موجب افزایش رضایتمندی شوند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در جلسه شورای معاونین که به میزبانی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، اظهار کرد: تمام دنیا با توسعه و توجه ویژه به حوزه فناوری، برنامه‌ریزی‌های لازم و دستیابی به اهداف در مدت زمان کوتاه‌تر را میسر کرده است.

وی با اشاره به اینکه حرکت شهرداری بندرعباس به سمت شهر الکترونیک با ایده‌های جدید در حال سرعت‌بخشی است، افزود: علاوه بر موضوعاتی مانند محیط زیست، حمل و نقل، ایمنی و برنامه‌ریزی شهری، یکی از عوامل مهمی که تأثیر فزاینده و تعیین‌کننده‌ای بر عوامل سازنده شهر دارد، توسعه فناورانه شهر است.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه اکنون در بازه‌ای قرار داریم که مدیریت شهری به عنوان مسئول ارائه انواعی از خدمات شهری و عمومی به جامعه  شهری، بیش از پیش مستلزم به کارگیری روش‌های نوین مدیریتی است، خاطرنشان کرد: توسعه و تکمیل پروژه بزرگ فیبر نوری به عنوان یک اقدام ماندگار توسط شهرداری بندرعباس، در سرعت‌بخشی به جابجایی اطلاعات و رفع نیاز شهروندان تاثیر بسزایی دارد.

امینی‌زاده گفت: سرعت‌بخشی به سایر پروژه‌های حوزه سازمان فناوری اطلاعات و نگاه ویژه به اقدامات مورد نیاز در این حوزه مانند توسعه اینترنت رایگان، هوشمندسازی تقاطع‌ها، تهیه نقشه اطلس شهر و غیره جزو برنامه‌های این حوزه است.

وی در بخش دیگری از سخنانش نیز بیان کرد: افزایش بهره‌وری در مجموعه اداری و کارگری شهرداری یکی دیگر از موضوعاتی است که مدیران باید مدنظر داشته و با تعریف وظایف جدید و رسیدگی نسبت به صحت و دقت در انجام وظایف موجب افزایش رضایتمندی شوند.

شهردار بندرعباس با اشاره به افزایش قیمت تمام‌شده اجرای پروژه‌های عمرانی، گفت: شهروندان از شهرداری توقع انجام کار و رفع مشکلات را داشته و با وجود افزایش قیمت‌ها، نباید سرعت پیشرفت پروژه‌ها و انجام خدمات کاهش یابد.

اضافه می‌شود، پیش از برگزاری این جلسه«ساختمان جدید سازمان فناوری اطلاعات، نرم افزار سام(سامانه اطلاعات مهمانسراهای شهرداری) و سامانه سها(سامانه اطلاعات اموات)» مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 


١٣:١٢ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٩١    /    تعداد نمایش : ٢٣١خروج