صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حیدری‌زاده:

طرح کاشت و داشت گل در مدارس بندرعباس آغاز شد/ توزیع 20 هزار بذر و گلدان

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس از آغاز طرح کاشت و داشت گل در مدارس در قالب طرح تلاش سبز خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رضا حیدری‌زاده در حاشیه مراسم«طرح تلاش سبز» و توزیع بذر و گلدان در مدرسه شاهد بندرعباس، اظهار کرد: طرح تلاش سبز در راستای انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با اداره‌کل آموزش و پرورش برای ایجاد کمربند سبز در بندرعباس آغاز شده است.

وی افزود: این سازمان برای ارتقای فرهنگ شهروندی و آموزش دانش آموزان برای همکاری در ایجاد فضای سبز شهری، بذرهای کاشته شده در گلدان‌ها را به منظور کاشت و داشت گل در مدارس بندرعباس توزیع کرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه حدود 20 هزار بذر به دانش‌آموزان تحویل داده شده تا ضمن کاشت در گلدان‌های مشخص اهدایی در خانه و در کنار خانواده از آن نگهداری کنند، ادامه داد: در دی ماه سال جاری گلدان‌ها از دانش‌آموزان تحویل گرفته می‌شود.

حیدری زاده تصریح کرد: برای کاشت نهال‌های پرورش یافته نزد دانش‌آموزان، سال آینده بوستانی به نام دانش‌آموز در بندرعباس راه‌اندازی می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح تلاش سبز در 30 مدرسه ابتدایی بندرعباس، تمام مدارس دوره اول متوسطه دوره هفتم و تمام مدارس شهر فین انجام می‌شود و سال آینده در تمام مدارس سطح شهر بندرعباس اجرا می‌شود.

 


١٢:٤٥ - دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٩٧    /    تعداد نمایش : ١٩٦خروج