صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های شهر بندرعباس به تصویب شورای شهر رسید

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های شهر بندرعباس در هشتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس مورد تصویب این شورا قرار گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، بابک هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس در این جلسه اظهار کرد: پس از بررسی‌های دقیق و نظرات کارشناسانه و همچنین بحث و تبادل نظر در جلسات متعدد کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر، شاهد تصویب این موضوع هستیم.

وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های صورت گرفته 80 کورس سفر درون‌شهری تاکسی بررسی و نرخ‌های جدید بر اساس نظر کارشناسی اعمال شده است، افزود: متاسفانه برخی رسانه‌ها در بازتاب اخبار مربوط به جلسات قبل شورای شهر پیرامون افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها به اشتباه از افزایش سرسام‌آور سخن به میان آورده بودند که این مسئله صحت ندارد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها به طور میانگین 22 درصد افزایش یافته است، گفت: به طور متوسط، کورس‌های مختلف از هشت تا 33 درصد افزایش یافته است.

هاشمی خاطرنشان کرد: نگاه ما در حوزه حمل و نقل درون‌شهری، خدمات بهتر به شهروندان است که برای آن نیازمند بالانس قیمتی برای تاکسی‌ها هستیم.

اضافه می‌شود، در این جلسه پس از مطرح شدن پیشنهاد شهرداری بندرعباس، افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها با رای لازم مورد تصویب قرار گرفته و برای تایید به فرمانداری ارسال می‌شود.

 


١٤:٠٧ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٩٦خروج