صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

بودجه سال جاری اصلاح می‌شود/ ایجاد واحد بهره‌وری و نگهداری از پروژه‌ها

  شهردار بندرعباس از اصلاح بودجه سال جاری با هم‌فکری و تعامل با شورای اسلامی شهر خبر داد و همچنین گفت: به منظور رسیدگی بهتر به این پروژه‌ها که حاصل تلاش تمامی بخش‌ها است، واحد بهره‌وری و نگهداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری بندرعباس به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های مدیریت بازرسی ایجاد می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در جلسه شورای معاونین اظهار کرد: شرایط اقتصادی کشور و نوسانات موجود در بازار تاثیر زیادی بر اجرای پروژه‌های شهری داشته است.

وی با اشاره به اینکه تقریبا تمام دستگاه‌های اجرایی با مشکلاتی در زمینه اجرای پروژه‌های عمرانی روبرو هستند، افزود: افزایش قیمت تمام شده اجرای پروژه‌ها ایجاد تغییرات و تغییر اولویت‌های کاری را بدنبال داشته است.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: با توجه به اولویت‌بندی صورت گرفته در اتمام پروژه‌های جاری، پروژه بزرگ اتوبوس شهری و بلوار ساحلی، بازگشایی معابر، تقاطع‌های غیرهم‌سطح و غیره جزو اولویت‌های اصلی شهرداری بندرعباس است.

امینی‌زاده از اصلاح بودجه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: با توجه به افزایش هزینه‌ در اجرای این پروژه‌ها و ارایه خدمات عمومی، به منظور تعیین تکلیف پروژه‌ها، جلسات لازم به منظور تعیین تکلیف بودجه در دستور کار قرار قرار دارد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش نسبت به ضرورت حفظ و نگهداری از پروژه‌هایی که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند تاکید کرد و ادامه داد: به منظور رسیدگی بهتر به این پروژه‌ها که حاصل تلاش تمامی بخش‌ها است، واحد بهره‌وری و نگهداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری بندرعباس به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های مدیریت بازرسی ایجاد می‌شود.

وی افزود: این واحد با استقرار نمایندگانی در معاونت‌ها، مناطق و سازمان‌ها کار رسیدگی به وضعیت پروژه‌های مورد نظر را انجام می‌دهد.

 


١١:٤٨ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٣٧    /    تعداد نمایش : ٦٤٣خروج