صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس مطرح کرد:

پیامبر اکرم(ص) الگوی علمی و عملی امت اسلامی/ پیشگیری باعث کاهش خطاها می‌شود

شهردار بندرعباس گفت: از آنجایی که شهرداری بندرعباس و پرسنل این مجموعه می‌توانند نقش قابل توجهی در زندگی شهروندان داشته باشند، ارزیابی و اصلاح عملکرد می‌تواند نتایج خوبی داشته باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آیین معرفی و تقدیر از حوزه‌های برتر در ارزیابی عملکرد یک ساله، اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) الگوی علمی و عملی برای امت اسلامی بوده و سراسر زندگی ایشان درس زندگی برای ما است.

وی از پیامبر اکرم(ص) به عنوان چراغ هدایت مسیر سبز زندگی یاد کرد و ادامه داد: آن حضرت یک انسان کامل بوده و این شخصیت بزرگ از ابتدای تولد، دنیا را تحت تاثیر قرار داده است.

شهردار بندرعباس ادامه داد: رحمت، محبت و مبارزه به وقت و جهاد از ویژگی‌های یک انسان کامل بوده که در وجود حضرت محمد(ص) مشهود است.

امینی‌زاده در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه رسیدگی انسان به عملکرد خودش باعث شناخت نقاط ضعف و قوت می‌شود، تصریح کرد: شناخت پیدا کردن از این ویژگی‌ها باعث موفقیت بیشتر است و از آنجایی که شهرداری بندرعباس و پرسنل این مجموعه می‌توانند نقش قابل توجهی در زندگی شهروندان داشته باشند، ارزیابی و اصلاح عملکرد می‌تواند نتایج خوبی داشته باشد.

این مقام مسئول با تقدیر از مدیریت بازرسی و تیم ارزیاب عملکرد بخش‌های مختلف شهرداری، افزود: سلامت اداری به عنوان یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های موجود در شهرداری، با مشارکت و توجه جدی همکاران تقویت می‌شود.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه پیشگیری باعث کاهش خطاها می‌شود، اضافه کرد: توجه به گزارش‌های مردمی که از طریق سامانه 137 اعلام می‌شود و رفع این مشکلات شهروندان باعث ایجاد اعتماد بیشتر میان شهرداری و شهروندان می‌شود.

 


١٣:٢٨ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٩٨خروج