صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سازمان‌های برتر شهرداری بندرعباس تجلیل شدند

طی آیینی با حضور شهردار، معاونین و جمعی از مدیران، سازمان‌های برتر شهرداری بندرعباس در ارزیابی عملکرد یک ساله تجلیل شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، موسی اکبری در آیین معرفی و تقدیر از حوزه‌های برتر در ارزیابی عملکرد یک ساله، اظهار کرد: آنچه امسال در بحث ارزیابی عملکرد مورد تاکید قرار گرفته، مقایسه سازمان‌ها و بخش‌های مختلف با یکدیگر نیست.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از ارزیابی عملکرد هر بخش با توجه به اهمیت، کارکرد و ویژگی‌های خودش مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: کار بررسی عملکرد یک ساله بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس شامل معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و مدیریت‌ها در مدت یک ماه انجام شده است.

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس با بیان اینکه نقد سازنده باعث پیشرفت است، خاطرنشان کرد: بررسی عملکرد‌ها با اطلاعات و عملکردی که خود مدیریت هر بخش در اختیار تیم ارزیاب قرار داده انجام شده است.

اکبری در ادامه نیز ضمن تقدیر از همکاری خوب همه بخش‌ها در فرایند دریافت اطلاعات و بررسی‌های تخصصی، تصریح کرد: کار دریافت و جمع‌آوری اطلاعات نیز طی دو مرحله توسط کارشناسان مشخص شده برای هر بخش انجام گرفت و در انتها نیز پس از ارزیابی، امتیاز واقعی مشخص شد.

وی با بیان اینکه به منظور کاربردی بودن نتایج از مدل ارزیابی عملکرد IPA(تحلیل اهمیت - عملکرد) بهره‌گیری شده است، اظهار کرد: دیدگاه ما مشارکت نظارتی بر روند رو به رشد ارایه خدمات توسط شهرداری بندرعباس است که ثمره این موارد بهبود خدمات‌رسانی به شهروندان است.

 


١٣:٣٣ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٣٩    /    تعداد نمایش : ٧٥٢خروج