صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی‌پور خبر داد:

نصب ۱۴۷ تابلوی هشدار دهنده سولار در سطح شهر بندرعباس

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴۷ تابلوی هشدار دهنده سولار جهت ایمن‌سازی معابر توسط این سازمان در سطح شهر نصب شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور هدف از اجرای نصب این تابلوها را اجرای طرح‌های ترافیکی و ایمن‌سازی معابر اعلام کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون  ۱۴۷ تابلوی هشدار دهنده سولار در سطح شهر جهت ایمن‌سازی معابر نصب شده است.

وی بیان کرد: تابلوهای هشدار دهنده سولار تابلوهایی هستند که در طول روز انرژی حاصل از خورشید را ذخیره کرده و در هنگام شب و نبود دید کافی فرصت بیشتری را جهت تصمیم‌گیری و کاهش سرعت در اختیار رانندگان قرار می‌دهد.

حسینی‌پور اظهار کرد: کارکرد این تابلوها در طول شبانه‌روز بوده و در همین راستا سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس نسبت به نصب تابلو هشدار دهنده در جهت فراهم نمودن مسیری امن در سطح شهر اقدام کرده است.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس در ادامه خاطرنشان کرد: تابلوهای چشمک زن سولار بدون نیاز به برق و سیم‌کشی‌، در هر نقطه‌ای قابل نصب بوده و می‌توانند هشدار لازم  را به رانندگان بدهند.

وی گفت: هدف از نصب تابلوهای هشدار دهنده سولار نظم بخشیدن به ترافیک شهری است و در این باره از شهروندان درخواست می‌شود جهت حفظ امنیت خویش و سایر شهروندان و همچنین تسهیل در رفت و آمد به این علائم توجه داشته باشند.

 


١١:٥٣ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٤٥    /    تعداد نمایش : ٨٥٣خروج