صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

با پیگیری مجدانه مدیریت حقوقی محقق شد؛

دفاع همه‌جانبه از حقوق شهروندان/ صدور رای 8 میلیارد تومانی به نفع شهرداری بندرعباس

  با پیگیری‌های مجدانه تیم خبره مدیریت حقوقی شهرداری بندرعباس در راستای صیانت از حقوق شهروندان، رای یک پرونده که ارزش آن بالغ بر 80 میلیارد ريال بوده، به نفع شهرداری بندرعباس صادر شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمد بدرقه در تشریح پرونده‌ای که طی آن 22 نفر از شهرداری بندرعباس شاکی بودند، اظهار کرد: دادخوست این افراد با عنوان مطالبه بهای روز ملک در مسیر خیابان و اجرت‌المثل ایام تصرف، نزد مقام قضایی درخواست شده بود.

وی افزود: طی این شکایت، شاکی‌ها معتقد بودند که شهرداری حدود 25 هزار متر زمین در محدوده بلوار پاسداران تا بندر شهید باهنر را به دلیل اجرای خیابان تصرف کرده که چنین چیزی صحت نداشته است.

مدیر حقوقی شهرداری بندرعباس ادامه داد: با پیگیری‌های مجدانه تیم حقوقی شهرداری، رای مورد نظر به نفع شهرداری بندرعباس صادر شده است.

بدرقه با بیان اینکه بدین ترتیب شهرداری از ضرر و زیان 80 میلیارد ريال جلوگیری کرده است، گفت: بزودی نیز خبرهای خوبی درباره موفقیت‌های بزرگ مجموعه حقوقی در پرونده‌های کلان، اعلام می‌شود.

اضافه می‌شود، مدیریت حقوقی شهرداری بندرعباس طی چند ماه اخیر موفقیت‌های قابل توجهی در پرونده‌های بزرگ مانند خانه سبز و غیره بدست آورده بود.

 


٠٧:٠٤ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٦٩    /    تعداد نمایش : ٢١١خروج