صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس عنوان کرد:

جوانان بسیجی و انقلابی ایران الگوی جهان اسلام

شهردار بندرعباس گفت: جوانان بسیجی و انقلابی ایران همواره الگوی دنیا و به‌ویژه جهان اسلام بوده اند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی زاده با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي شاهد حركتي فرهنگي بوديم و در جهت حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي شاهد تشكيل ارگانها و هسته هاي انقلابي مانند سپاه ، كميته هاي انقلاب و غيره بوديم.
وی با بیان اینکه نقش مردم در اين حركت و تلاش چشمگير و موثر بود، افزود: بسيج يك حركت منظم و سازمان يافته اجتماعي است كه با توجه به فرهنگ هر جامعه و به اشكال مختلفي در اثر شرايط خاصي مانند جنگ، حوادث غير مترقبه و حتي در زمان صلح و آرامش به صورت آماده باش بوجود مي آيد.
شهردار بندرعباس تصریح کرد: بسيج يك حركت منظم و سازمان يافته اجتماعي است كه با توجه به فرهنگ هر جامعه و به اشكال مختلفي در اثر شرايط خاصي مانند جنگ، حوادث غير مترقبه و حتي در زمان صلح و آرامش به صورت آماده باش بوجود مي آيد.
امینی زاده گفت: بعد از تسخير انقلابي لانه جاسوسي آمریکا، انتظار آن مي رفت كه از سوی دشمن، توطئه ها و تحريك ها بر ضد اين كشور انقلابي شدت يابد.
این مقام مسوول خاطرنشان کرد: از اينرو تشكيل بسيج در تمام قشرها به شكل وسيعي صورت گرفت و امام خمینی(ره) فرمان تاريخي تشكيل بسيج عمومي را صادر کردند.
وی با تاکید بر اینکه بسیج و تشکل بسیجی ریشه در ایثار، ازخودگذشتگی و شهامت دارد، ادامه داد: تفکر بسیجی خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی وارد عرصه‌های مختلف می‌شود  و همیشه موفق بوده است.
شهردار بندرعباس اظهار کرد: جوانان بسیجی و انقلابی ایران همواره الگوی دنیا و به‌ویژه جهان اسلام بوده اند.


١٢:٢٣ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٧٤    /    تعداد نمایش : ١٢٤٨خروج