صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حیدری پوری خبر داد:

رفع آبگیری معابر و رسیدگی به مشکلات ناشی از بارندگی و طوفان شب گذشته

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس از رفع عمده آبگیری‌های رخ داده و همچنین رسیدگی به مشکلات پیش آمده ناشی از بارندگی و طوفان شب گذشته، با فعالیت 395 نفر از کارکنان شهرداری خبر داد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حمیدرضا حیدری‌پوری با اشاره به بارندگی شب گذشته در شهر بندرعباس، اظهار کرد: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر بارندگی قابل توجه و همچنین طوفان در بخش‌هایی از استان، پیش از وقوع بارندگی، کلیه نیروهای مربوطه در شهرداری مناطق، نواحی و سازمان‌های وابسته در آماده‌باش کامل قرار داشتند.
وی با اشاره به اینکه در مجموع، 395 نفر از کارکنان شهرداری بندرعباس به صورت مستقیم مشغول رصد، رفع مشکل و رسیدگی به امورات مربوط به بارندگی و طوفان بوده‌اند، افزود: طبق برنامه‌ریزی لازم که از قبل صورت گرفته نیروهای آموزش دیده شامل 30 نفر در هر ناحیه و 15 نفر در هر منطقه به همراه نیروهای کارشناسی و مدیریتی مشغول خدمات‌رسانی بوده‌اند.
مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس با بیان اینکه این افراد در قالب 27 تیم ماموریت خود را انجام داده و صبح امروز کارشان خاتمه یافته است، گفت: در حال حاضر نقاط آبگیر شهر شناسایی شده و اغلب موارد رفع عیب شده است.
این مقام مسئول در انتها نیز از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه مشکل در ارتباط با بارندگی و طوفان، گزارش مربوطه را از طریق سامانده 137 شهرداری اعلام کنند.


٠٧:٠١ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٧٦    /    تعداد نمایش : ٩٠٤خروج