صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری بیستمین مانور زلزله در بندرعباس توسط شهرداری

شهرداری بندرعباس بیستمین مانور سراسری زلزله را در ناجیه دو آموزش و پرورش استان برگزار می‌کند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حمیدرضا حیدری‌پوری، مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر اظهار کرد: امسال مسئولیت برگزاری مانور سراسری در ناحیه دو آموزش و پرورش بر عهده این مدیریت است.
وی با اشاره به اینکه این مانور فردا همزمان با سراسر کشور در مدرسه شهید آذرمهر برگزار می‌شود، افزود: با توجه به مشخص شدن مدارس به عنوان پایگاه‌های ایمن در مواقع بحرانی از سوی سازمان مدیریت بحران کشور، این مانور با جدیت هرچه بیشتر برگزار می‌شود.
مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، این مانور با مشارکت مردم محله، دانش‌آموزان و مسئولان برگزار می‌شود.
حیدری‌پوری با اظهار اینکه دلیل انتخاب این مدرسه، وجود مجتمع‌های متعدد در اطراف و محله مورد نظر است، گفت: این مانور با مشارکت و همکاری اورژانس، هلال‌احمر، آتش‌نشانی و مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه از طرفیت‌های مختلف محله نیز جهت برگزاری هرچه بهتر مانور استفاده می‌شود، اضافه کرد: سناریوهای قابل اجرا در مانور مورد نظر بر اساس دستورالعمل سراسری کشوری است.


١٣:٣٤ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٧٩    /    تعداد نمایش : ١٢٩٣خروج