صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بلندقامتان شهرداری بندرعباس تقدیر شدند

  پس از افتخارآفرینی‌های تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در لیگ دسته اول کشور، بازیکنان و کادر فنی این تیم به دست رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تقدیر شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در مراسم تقدیر از تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس بیان کرد: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس متشکل از بازیکنان جوان و پرتوانی است که زیر نظر سرمربی توانمند این تیم رضا هنگام پور و دیگر اعضای کادر فنی توانسته‌اند به جایگاه مطلوبی برسند.

الیاس محسنی افزود: این تیم از لحاظ فنی بسیار پویا است و هیچ کمبودی را در زمینه فنی و ندارد و با تلاش بیشتر قطعاً می‌تواند به جایگاهی که لایق آن است دست یابد.

وی ادامه داد: اگر ارتقا را مدنظر داشته باشیم می‌توانیم انتظارات هواداران را نیز برطرف کنیم و بازیکنان و کادر فنی در این راه نقش به سزایی دارند.

محسنی تصریح کرد: در راه موفقیت‌های تیم بسکتبال نیز نباید تلاش‌های رئیس سابق سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس را نیز نادیده بگیریم و این موفقیت‌ها نیز دلیل برحقی بر این تلاش‌ها به شمار می‌رود.

وی خطاب به بازیکنان تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس ابراز کرد: این تیم با تلاش‌هایی که در سال گذشته داشت توانست به لیگ بالاتر راه یابد و در مرحله اول مسابقات این فصل نیز توانسته به مرحله بالاتر صعود کند و برای صعود تیم به لیگ برتر کشور بسیار مصمم هستیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس: بازیکنان باید به دنبال ارتقای فنی خود باشند تا بهترین نتایج را کسب کنیم و تلاش ما نیز در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس قدردانی این تلاش‌ها است.

گفتنی است، در این مراسم بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در خصوص دغدغه‌ها و مشکلات خود با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به گفت‌وگو پرداختند و در پایان نیز الیاس محسنی از آنان با اعطای پاداش تقدیر به عمل آورد.

 


٠٩:٣١ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٦٠٠٨    /    تعداد نمایش : ٢١٨خروج