صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با آغاز دهه فجر؛

مرادی‌زاده خبر داد: بهره‌برداری از دومین سالن ورزشی در منطقه سه بندرعباس

شهردار منطقه سه بندرعباس از بهره‌برداری دومین سالن ورزشی در قالب یک مجموعه بزرگ ورزشی همزمان با نخستین روز دهه مبارک فجر با حضور مسئولان استانی و محلی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، روح‌ا... مرادی‌زاده با تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی کشورمان اظهار کرد: نگاه شهرداری بندرعباس در این دوره مدیریتی به موضوعات فرهنگی و اجتماعی تاکید ویژه‌ای دارد که در همین زمینه، ساخت زمین‌های ورزشی در محلات مختلف شهر مدنظر قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه از حدود دو سال قبل نیز با نگاهی متفاوت، ساخت سالن‌های ورزشی در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار دارد، افزود: نخستین سالن ورزشی این منطقه در هفته دولت سال جاری مورد بهره‌برداری رسید که اکنون نیز شاهد بهره‌برداری دومین سالن ورزشی به صورت مشارکتی هستیم.

شهردار منطقه سه بندرعباس از مشارکت مجموعه سپاه و بسیج استان هرمزگان در ساخت این سالن ورزشی خبر داد و خاطرنشان کرد: این سالن ورزشی با در اختیار گذاشتن زمین مورد نیاز از سوی شهرداری بندرعباس، با مشارکت مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان آماده بهره‌برداری شده است.

مرادی‌زاده با اشاره به اینکه این مجموعه ورزشی در دو بخش سالن و زمین ورزشی آماده بهره‌برداری شده که سالن آن 405 متر مربع مساحت دارد، خاطرنشان کرد: این بخش از مجموعه مناسب ورزشی‌های سبک و خصوصا رشته‌های ورزشی مناسب استفاده بانوان است.

وی با اظهار اینکه سرویس بهداشتی و رختتکن نیز در این مجموعه ساخته شده است، گفت: 1100 متر مربع محوطه‌سازی، زمین والیبال و بسکتبال از دیگر بخش‌های این مجموعه ورزشی است.

این مقام مسئول در انتها نیز ارزش ريالی کل زمین مجموعه ورزشی را بالغ بر 15 میلیارد ريال عنوان کرد.

اضافه می‌شود، این پروژه تنها یکی از پروژه‌های قابل بهره‌برداری شهرداری بندرعباس در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است.


١٤:٤٨ - پنج شنبه ١١ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٥٣    /    تعداد نمایش : ١٠٣٤خروج