صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

راهپیمایی 22 بهمن تجلی پایداری ملت ایران در مسیر روشن انقلاب است

عباس امینی اظهار کرد: آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی برگرفته از آموزه‌های و حیانی و فطرت خدای‌جوی انسانی هستند و به همین علت هرگز کهنه نمی‌شوند و هر سال شاهد حضور پرشورتر مردم در راهپیمایی 22 بهمن هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندرعباس، عباس امینی تصریح کرد: نظام سلطه جهانی تمامی ابزار رسانه‌های، تبلیغاتی، مالی و سیاسی خود را برای به انزوا درآوردن انقلاب اسلامی ایران به صحنه آورده اما حماسه‌های بزرگی مانند راهپیمایی 22 بهمن و استقامت عملی مردم همه آن‌ها را بی‌اثر می‌کند.

وی مردم را به حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد و یادآور شد: ملت ایران همواره نشان داده‌اند که هر چه دشمنان برای شکست آنها طراحی و تلاش می‌کند بیشتر و با شکوه‌تر به میدان دفاع از انقلاب می‌آیند.

شهردار بندرعباس جمهوری اسلامی ایران را یکی از قدرت‌های انکارناپذیر در معادلات امروز جهانی عنوان و تصریح کرد: اکنون هیچ به ظاهر ابرقدرتی نمی‌تواند نقش گفتمان انقلاب اسلامی و زمینه‌سازی آن برای تمدن‌سازی نوین اسلامی در جهان را نادیده بگیرد.

وی افزود: دشمنان ملت و نظام اسلامی ایران سعی می‌کنند مردم را از ارزش‌های اصیل و ناب انقلاب اسلامی ناامید و مأیوس کنند اما هرگز دست حمایت خدا از انقلاب اسلامی ایران و رویش‌های بی‌شمار آن را نمی‌بینند.

امینی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با وجود همه دشمنی‌ها و خصومت‌ورزی‌ها در نزدیک به 40 سال اخیر به صورت فزآینده مقتدر، پیشرفته و عزتمندتر شده و با توطئه‌های خباثت‌آمیز دچار فروپاشی و سقوط نمی‌شود.

وی گفت: اصل مترقی ولایت فقیه و حمایت مستمر مردم مهم‌ترین عوامل تداوم مسیر روشن انقلاب اسلامی هستند و مسئولان باید در این راه خدمت به مردم را یک فرصت بی‌نظیر برای خود بدانند.


٠٨:١٢ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٨٥    /    تعداد نمایش : ١٠١٥خروج