صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

احداث پارک بازی کودکان در آرامستان بندرعباس

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از احداث پارک بازی کودکان در محوطه آرامستان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل‌ شهرداری بندرعباس، علیرضا بهمن‌نژاد در این ارتباط اظهار کرد: هنگامی که شهروندان برای دفن اموات خود به آرامستان مراجعه می‌کنند، کودکان نیز ناخودآگاه در محیطی که سرشار از حزن و اندوه است قرار می‌گیرند، به همین دلیل، برای دورشدن کودکان از این موضوع، در صدد ایجاد محیطی شاد برای آنان بوده که اکنون این امر محقق شده است.

وی افزود: این پارک در مجاورت میدان ورودی سازمان در نظر گرفته شد و پس از طراحی مناسب، مورد بهره برداری قرار گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه پارک بازی کودکان در آرامستان با همت و تلاش های کارکنان این سازمان به بهره برداری رسیده است، گفت: این پارک سه هزار و150 متر مربع مساحت داشته و با رویکرد افزایش امکانات و برنامه‌های تفریحی در آرامستان ساخته شده است.

بهمن‌نژاد همچنین با اشاره به اینکه این پارک ویژه کودکان و نوجوانان 3 تا 13 ساله احداث شده است، بیان کرد: از جمله اقدامات صورت گرفته در این پارک می‌توان به ایجاد بخش اسباب بازی، فضای سبز، پیاده رو، نصب مبلمان شهری و تامین و تجهیز روشنایی محوطه پارک اشاره کرد.

اضافه می‌شود، نام این پارک به نام شهید جاویدالاثر غلامعباس داشته، از کارمندان شرکت اتوبوسرانی شهرداری بندرعباس، نامگذاری شده است.و در آینده نزدیک دومین پارک بازی در آرامستان هم در دست اقدام است


١٠:٠٣ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٨٦    /    تعداد نمایش : ١٠٠٨خروج