صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

کارکنان آرامستان بندرعباس تقدیر شدند

کارکنان آرامستان بندرعباس همزمان با آخرین پنجشنبه سال در مراسمی با حضور معاون خدمات شهری شهرداری مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اسماعیل موحدی‌نژاد، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در این مراسم اظهار کرد: در پنجشنبه آخر سال که به‌نام روز آرامستان نامگذاری شده، از همه خادمان این عرصه تشکر و قدردانی می‌شود.

وی افزود: در خصوص شرایط کار در محیط آرامستان بارها صحبت‌هایی شده اما آنچه در مورد آرامستان بندرعباس و کارکنان آن مشاهده می‌شود، این سازمان با تلاش قابل توجه، شرایط خوبی را برای شهروندان و زائرین اهل قبور بوجود آورده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: توسعه و نگهداری فضای سبز و هم‌سطح‌سازی قطعات در محوطه سازمان به بهترین شکل ممکن آغاز شده و در حال انجام است که می‌توان از آن به عنوان یک حرکت قابل توجه یاد کرد.

موحدی‌نژاد همچنین در خصوص احداث بوستان و پارک بازی در دل فضاهای سازمان، گفت: این امر نشان‌دهنده این است که سازمان با یک هدف مشخص در جهت رفاه حال شهروندان کار خود را انجام می‌دهد.

این مقام مسئول همچنین عنوان کرد: برنامه‌ریزی و مدیریت برنامه باعث دستیابی به اهداف سازمانی می‌شود که در سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس این امر تا حد قابل توجهی تحقق یافته است.

اضافه می‌شود، در ادامه این مراسم از کارکنان بخش‌های مختلف سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس تقدیر شد.


٠٦:٤٤ - جمعه ٩ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٥٥    /    تعداد نمایش : ٩١٤خروج