صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس تاکید کرد:

ملت ایران حراست از انقلاب را به خوبی اجرا کرده است/ گرامیداشت ۱۲ فروردین بیانگر رشد و بلوغ فکری و سیاسی جامعه است

شهردار بندرعباس گفت: ملت ایران به خوبی آموخته که حراست از این دستاورد ارزشمند به خصوص در روزهایی که هجوم دشمن در عرصه اقتصادی شدت یافته، رسالتی تاریخی و فریضه‌ای همگانی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی، اظهار کرد: ۱۲ فروردین روز تحقق آرمان‌های واقعی و دیرینه ملت بزرگ ایران، روز میلاد جمهوری اسلامی و روز به ثمر نشستن خون هزاران شهیدی است که زمینه‌ساز برقراری حکومت عدل الهی شدند.

وی افزود: این مناسبت بزرگ روزی است که مبارزات ضد استبدادی و ضد استکباری و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و در پی آن نظام مقدس جمهوری اسلامی استقرار یافت.

شهردار بندرعباس خاطر نشان کرد: در این روز بزرگ مردم‌سالاری دینی بر اساس موازین و آموزه‌های دینی به منصه ظهور و عمل رسید.

امینی‌زاده گفت: جمهوری اسلامی ایران اکنون که بیش از چهار دهه از آغاز آن می‌گذرد، علی‌رغم توطئه‌های گوناگون دشمنان در عرصه‌های گوناگون به برکت خون شهدای گرانقدر دستاوردهای شگرفی در همه زمینه‌ها به دست آورده و امروز الگوی بسیاری از ملت‌های آزادیخواه جهان است.

این مقام مسئول بیان کرد: البته ملت ایران به خوبی آموخته که حراست از این دستاورد ارزشمند به خصوص در روزهایی که هجوم دشمن در عرصه اقتصادی شدت یافته است رسالتی تاریخی و فریضه‌ای همگانی است.

امینی‌زاده تصریح کرد: فرارسیدن دوازدهم فروردین در هر سال، یادآور رشد و بلوغ شعور سیاسی و دینی مردمی است که جمهوریت بدون اسلامیت را کافی و کامل ندانستند و با اتکا به آرای پیر و مرادشان، بزرگ‌ترین تصمیم سیاسی اعصار اخیر را در دادن رأی «آری» به جمهوری اسلامی، رقم زدند.


١٨:٣٣ - دوشنبه ١٢ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٦١    /    تعداد نمایش : ٦٧٥خروج