صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس مطرح کرد:

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، اولویت شهرداری در سال جاری/ تصویب بودجه 870 میلیارد تومانی شهرداری

شهردار بندرعباس گفت: برای سال جاری نیز تمرکز را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، بافت فرسوده، اتمام بلوار ساحلی و سایر اولویت‌ها اختصاص داده‌ایم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در دیدار با استاندار هرمزگان که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و معاون امور عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته، در حالی که کشور با رکود و شرایط بحران اقتصادی روبرو بود، اقدامات قابل‌توجهی در شهر بندرعباس صورت گرفت.

وی با تقدیر از راهنمایی، همکاری و همراهی اعضای شورای شهر در پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری، افزود: اتفاقات خوبی که در شهر شاهد آنها هستیم، حاصل حمایت‌ها و تلاش‌های بی‌دریغ اعضای این شورا است.

شهردار بندرعباس گفت: در سال گذشته، بودجه شهرداری بندرعباس 570 میلیارد تومان بود که با وجود عدم ثبت برخی از درآمدها، تاکنون حدود 78 درصد از آن تحقق یافته و این رقم با ثبت موارد باقیمانده، قطعا افزایش می‌یابد.

امینی‌زاده تصریح کرد: برای سال جاری نیز تمرکز را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، بافت فرسوده، اتمام بلوار ساحلی و سایر اولویت‌ها اختصاص داده‌ایم.
این مقام مسئول بودجه مصوب سال جاری را بالغ بر 870 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: رفع نقاط آبگیر و دفع آبهای سطحی، حمل و نقل عمومی، منظرسازی و فضای سبز، بافت فرسوده، پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی و غیره نیز جزو دیگر اولویت‌های سال جاری شهرداری بندرعباس است.

شهردار بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر لحاظ کردن نظرات و دستورات مدیریت عالی استان در رونق‌بخشی به شهر، اظهار کرد: امیدواریم در سال جاری با همکاری و مساعدت بیش از پیش مجموعه استانداری، خدمات بیشتری را برای شهروندان و گردشگران فراهم کنیم.


١٣:٢٨ - يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٦٥    /    تعداد نمایش : ٤٤٧خروج