صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار هرمزگان:

تحول شهر بندرعباس در ایام نوروز قابل تقدیر است

استاندار هرمزگان گفت: در تعطیلات نوروز سال جاری نسبت به سال گذشته تغییر و تحولات سازنده و خوبی در ارائه خدمات در شهر بندرعباس ایجاد شد.

به گزارش مدیریت ادتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، فریدون همتی در مراسم تقدیر از عوامل خدمات سفر شهرداری بندرعباس با بیان اینکه شهر بندرعباس به دلیل برخورداری از موهبت های الهی و ظرفیت ها و توانمندی های بسیاری که دارد، می تواند به نگین شهرهای بندری و حتی مراکز استان های کشور تبدیل شود، اظهار کرد: برای رسیدن به این هدف، نیاز است امکانات و زیرساخت ها در عرصه های مختلف در بندرعباس ایجاد شود.
وی با تأکید بر اینکه باید هدف ما پذیرش سالانه ۱۰ میلیون گردشگر در هرمزگان باشد، افزود: با حضور این تعداد گردشگر، اشتغال و توسعه بزرگی در هرمزگان رقم می خورد.

استاندار هرمزگان، شهر بندرعباس را کلید تحول بزرگ در عرصه گردشگری در این استان دانست و بیان داشت: شهر بندرعباس باید در تحولات گردشگری در هرمزگان پیشرو باشد.

همتی ایجاد امکانات مناسب حمل و نقل را از جمله زیرساخت های مهم برای توسعه گردشگری دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا به طور جدی پیگیر تکمیل خط دوم راه آهن بندرعباس به تهران هستیم.

استاندار هرمزگان از تلاش های مجموعه شهرداری بندرعباس به دلیل ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در تعطیلات نوروز ۹۸ قدردانی نمود و گفت: در تعطیلات نوروز سال جاری نسبت به سال گذشته تغییر و تحولات سازنده و خوبی در ارائه خدمات در شهر بندرعباس ایجاد شد.

همتی اضافه کرد: در ساحل بندرعباس نیز امکانات خوبی ایجاد شده اما برای رسیدن به نقطه مطلوب و ایده‌آل باید اقدامات بسیار بیشتری را انجام دهیم.

وی با اشاره به پروژه بلوار ساحلی شرق بندرعباس، اظهار داشت: این پروژه بسیار خوب و زیبا طراحی شده و به یکی از جاذبه های گردشگری شهر بندرعباس تبدیل می شود و در حال حاضر نیز فعالیت گسترده ای جهت اجرای آن در حال انجام است.


١٩:٣٨ - چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٧٥    /    تعداد نمایش : ٣١٤خروج