صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس خبر داد:

آماده باش کامل ماشین آلات و نیروهای شهرداری

شهردار بندرعباس از آماده‌باش کامل کلیه ماشین آلات، تجهیزات، نیروهای انسانی کارگری و مدیریتی برای سپری کردن هر چه بهتر بارندگی پیش رو خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در حاشیه جلسه کمیته مدیریت بحران شهرداری بندرعباس اظهار کرد: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی، برای ابتدای هفته پیش‌رو احتمالا حجم بارندگی قابل توجهی را شاهد خواهیم بود، با این وجود اقدامات لازم به منظور پیشگیری از بروز خسارات احتمالی، از سه شنبه گذشته آغاز شده است.

وی از آماده باش کامل نیروهای کارگری و مدیریتی و همچنین کلیه ماشین آلات شهرداری و پیمانکاران حال حاضر پروژه های عمران شهری خبر داد.

شهردار بندرعباس تصریح کرد: از شهروندان انتظار داریم بدون هراس و بدون هرگونه توجه به اخبار غیررسمی و غیر کارشناسی، اقدامات پیشگیرانه را انجام داده و جوانب احتیاط را رعایت کنند.

امینی زاده ادامه داد: با توجه به بارندگی هفته های گذشته، از ساکنین محلاتی که دچار خسارات جزئی شدند درخواست می شود با جدی گرفتن موارد ایمنی بیشتر و توجه به تذکرات و اعلام مجموعه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری، بارندگی را پشت سر بگذارند.

این مقام مسئول عنوان کرد: آبگرفتگی برخی معابر حین بارندگی دور از انتظار نیست، اما انتظار می رود شهروندان با مقداری صبر و شکیبایی منتظر حل مشکلات از سوی عوامل شهرداری باشند.

شهردار بندرعباس گفت: در هر کدام از نواحی ده گانه شهرداری ۲۳ نفر در حالت آماده باش و عملیات اجرایی قرار داشته و علاوه بر آن کلیه نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سطح مناطق سه گانه نیز به صورت مستقیم در خط مقدم مدیریت بحران شهر حضور دارند.

وی تأکید کرد: علاوه بر این نیروها، کلیه نیروهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری و همچنین نیروهای مدیریت تخلفات شهری شهرداری نیز به صورت آماده باش قرار دارند.

امینی‌زاده در انتها تاکید کرد: مراجع رسمی از استانداری، فرمانداری و شهرداری درخصوص اعلام وضعیت‌های خاص حین یا قبل از بحران وجود دارد و انتظار می‌رود شهروندان به سایر اخبار توجه نکنند.


١٩:٠١ - پنج شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٩خروج