صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

آخرین وضعیت شهر بندرعباس تا ساعت ۲۲ شنبه؛

مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس تاکید کرد: شهروندان از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند/ تاکنون گزارش خسارت و حادثه نداریم

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به شدیدتر شدن بارندگی در شهر، به شهروندان توصیه می‌شود از ترددهای غیرضروری در شهر خودداری کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حمیدرضا حیدری پوری ضمن اعلام آخرین وضعیت شهر تا ساعت ۲۲ شنبه ۲۴ فروردین‌ماه، اظهار کرد: با توجه به شروع بارش شدید باران و پیش بینی های صورت گرفته در خصوص افزایش شدت آن و همچنین افزایش سرعت باد طی امشب و فردا، به شهروندان توصیه می‌شود از ترددهای غیر ضروری در شهر خودداری کنند.

وی افزود: تا ساعت ۲۲ امشب، هیچ گونه اتفاق و رخ داد خاصی در سطح شهر گزارش نشده و اوضاع نسبتا عادی گزارش شده، در عین حال کلیه نیروهای کارگری و ماشین‌آلات در حالت آماده‌ به کار هستند. 

این مقام مسئول بیان کرد: شهروندان حتماً تمامی نکات ایمنی را در نظر بگیرند و با توجه به پاکسازی کانال های آبرو در سطح شهر از انداختن زباله در این مسیرها جداً خودداری کنند.

مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس گفت: همچنین به شهروندان توصیه می‌گردد در صورت لزوم برای تردد در شهر، نکات ایمنی را رعایت کنند و از توقف در حاشیه مسیل‌ها خودداری کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: از خانواده هایی که منازل آن ها در حاشیه مسیل‌ها واقع شده نیز تقاضا داریم هشدارهای ایمنی را جدی بگیرند و موارد ایمنی را رعایت کنند.

وی ابراز کرد: در صورت لزوم به اسکان اضطراری، هماهنگی لازم برای استفاده از ۲۸ سالن ورزشی صورت گرفته است.

حیدری‌پوری اضافه کرد: پایش لحظه‌ای نقاط مختلف شهر بندرعباس با استفاده از ۶۶ دوربین در حال انجام بوده و چنانچه گزارشی مبنی بر بروز مشکل یا حادثه را داشته باشیم، نیروهای امدادرسان شهرداری بندرعباس اقدامات لازم را در اسرع وقت صورت می دهند.

وی اظهار کرد: کلیه تجهیزات و نیروهای لازم برای مدیریت هرچه بهتر بارندگی‌های شنبه و یکشنبه که تاکید شده از شدت قابل توجهی برخوردار است، در حالت آماده‌باش به سر می‌برند.

وی در پایان با تشکر از تمامی ارگان ها و نیروهای مردمی که در این امر یاری رسان شهروندان هستند، بیان کرد: امیدواریم با تمهیدات صورت گرفته با کمترین مخاطرات در بارندگی های اخیر روبه رو باشیم.


٢٣:٢٦ - شنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٨٤    /    تعداد نمایش : ٥١٣خروج