صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مرکز ۱۳۷ شهرداری بندرعباس آماده دریافت گزارش‌ها و حوادث ناشی از بارندگی

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس از آمادگی کامل مرکز ۱۳۷ به منظور دریافت گزارش حوادث ناشی از بارندگی و طوفان کنونی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، موسی اکبری با اعلام آمادگی کامل بخش های مختلف شهرداری برای رویارویی با بارش باران شدید پیش‌بینی شده، اظهار کرد: آمادگی به حدی قابل توجه بوده که تقریبا تمام بخش‌های شهرداری در آن دخیل هستند.

وی افزود: مجموعه سازمان آتش‌نشانی، سایر سازمان‌ها، مدیریت بحران، مدیریت تخلفات، نواحی ۱۰ گانه و مناطق سه گانه شهرداری طی این روزها در حالت آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده امیدواریم شاهد اتفاقات ناگوار در سطح شهر نباشیم.

اکبری همچنین اعلام کرد: مرکز ۱۳۷ شهرداری بندرعباس نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت گزارش‌ها و همچنین پیگیری مشکلات و اتفاقات رخ داده در شهر است.

وی گفت: این مدیریت با فعالیت تیم‌های نظارتی این مجموعه نیز با نظارت بر عملکرد بخش‌های عمرانی، خدماتی، کارگری، مدیریتی و... بر خدمات‌دهی و فعالیت هرچه بهتر تاکید دارد.


١١:٣١ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٨٥    /    تعداد نمایش : ٥٠٥خروج