صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بارندگی شدید در بندرعباس مانع حرکت چرخ ناوگان حمل و نقل عمومی نشد

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: فعالیت سازمان حمل و نقل و خدمات رسانی در روزهای بارانی بدون وقفه، بروز مشکل و نارضایتی از سوی شهروندان انجام شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور اظهار کرد: خوشبختانه و با تدابیر شهرداری بارندگی شدید در بندرعباس مانع حرکت چرخ ناوگان بزرگ حمل و نقل درون شهری بندرعباس نشد و خدمتگزاران در این عرصه طبق روال قبل کار خود را انجام دادند.

حسینی‌پور افزود: کلیه نیروهای واحد های اجرایی اعم از بازرسی و ایمنی ترافیک به صورت آماده باش در ساعت های بارانی به صورت شبانه روز حضور مؤثر داشته اند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر اظهار داشت: کلیه تاکسی ها در خطوط مربوط به مسیر خود مستقر بوده و مشغول خدمات رسانی به همشهریان گرامی بودند که این امر رضایتمندی شهروندان از خدمات سازمان را به همراه داشته است.

این مقام مسئول در بخشی از سخنان خود یادآور شد: طی بارندگی و صاعقه های شدیدی که رخ داد دو مورد آسیب دیدگی جزئی به چراغ راهنمایی رانندگی در تقاطع های طلوع و پردیس داشتیم که بعد از بررسی راه اندازی و مجدد روشن شدند.

حسینی پور با تأکید بر اینکه تردد وسایط نقلیه عمومی و شخصی در روزهای بارانی نیازمند تلاش و هماهنگی دستگاه های ذیربط می باشد، تصریح کرد: بی شک  تلاش های شبانه روزی همکاران شهرداری در تمامی حوزه ها و ستاد مدیریت بحران شهرداری بندرعباس برای مقابله با بروز سیل احتمالی و مهار آبگرفتگی های شدید قابل انکار نبوده و ستودنی است.


١٣:٥٨ - دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٧٤٢خروج