صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

نقش کلیدی و حیاتی معلمان در پیشرفت‌های مادی و معنوی کشور بی‌بدیل است

شهردار بندرعباس گفت: بی تردید نقش کلیدی و حیاتی معمارانِ انسان ساز در پیشرفت مادی و معنوی میهنمان متمایز و بی بدیل است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت سالروز استاد بزرگ، شهید مرتضی مطهری و روز معلم، اظهار کرد: ماندگاری و بزرگی کار معلم، ریشه در خلوص و صفای او دارد و بدون تردید جوشش چشمه‌سارهای زلال پویندگان راه دانش و کمال، حاصل مجاهدت‌های معلمان و مربیان فرزانه‌ای است که امانت‌دار انسان‌اند.

وی افزود: دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت متفکر عالی مقام و فرزانه، استاد شهید مرتضی مطهری و آغاز هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم؛ یادآور کوشش های سازنده مردان و زنان فرهیخته ای ست که فرزندان این مرز و بوم را به گوهر اخلاق و دانایی زینت می بخشند.

شهردار بندرعباس ادامه داد: معلم‌ها، طلایه‌داران پیشرفت و تعالی این دیار زرخیزند و مانند خورشیدی تابناک بر تارک این مرز و بوم می‌درخشند.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه سزاوار است والاترین مراتب قدرشناسی را از آنان به عمل آوریم، گفت: بی تردید نقش کلیدی و حیاتی این معمارانِ انسان ساز در پیشرفت مادی و معنوی میهنمان متمایز و بی بدیل است.

این مقام مسئول با بیان اینکه دوازدهم اردیبهشت یادآور رادمردی بزرگ و مجاهدی دانشمند است که نقشی فراموش نشدنی در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی دارد، تصریح کرد: استادِ شهید مرتضی مطهری شخصیتی اثر گذار و چهره ای مشعشع در دوران رویش و رشد انقلاب اسلامی ایران بوده است.


٠٩:٤٢ - پنج شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٧٤٥٧    /    تعداد نمایش : ٧٤٤خروج