صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

راه‌اندازی«سرای محله» آیت‌الله غفاری بندرعباس

مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس از آغاز عملیت اجرایی«سرای محله» در محله آیت ا... غفاری (شهناز قدیم) خبر داد.

به گزارش مدیرت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی رنجبری با اعلام این خبر اظهار کرد: محله آیت‌ا.. غفاری به لحاظ امکانات و فضاهای فرهنگی و اجتماعی با کمبودهایی مواجه است که با پیگیری و جدیت شهردار شاهد اقدامات قابل توجهی در این محله هستیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای مهم مدیریت شهری بندرعباس توسعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در محله‌ها است، افزود: احداث سراهای محله بهترین راه کار برای حل کمبود فضاهای فرهنگی و اجتماعی است.

شهردار بندرعباس ادامه داد: در همین راستا راه‌اندازی سرای محله در کوچه بعثت هفت محله آیت‌ا... غفاری در دستور کار قرار گرفته که مدیریت آن به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی به جوانان فعال فرهنگی همین محله واگذار می‌شود.

رنجبری کارکرد سرای محله را کمک به جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: بزودی با بهره‌برداری از این مکان، ساکنان محله از برنامه‌های این مرکز بهره‌مند می‌شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش نیز خاطرنشان کرد: در پارک‌های محله‌ای این محدوده نیز طی چند روز آینده وسایل بازی نصب خواهد شد و فضای سبز این پارک‌ها اجرایی می‌شود.


١٣:٢٥ - شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥١٢    /    تعداد نمایش : ٦٢٧خروج