صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

اختصاص ۱۵ دستگاه اتوبوس ویژه شب‌های قدر

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از اختصاص ۱۵ دستگاه اتوبوس جهت جابجایی رایگان عزاداران لیالی قدر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور ضمن تسلیت فرا رسیدن لیالی قدر، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان ماه رحمت و مغفرت فرصت مناسبی برای مؤمنان و همه بندگان خداوند فراهم می آورد، که این معنویت های خالصانه در شب های قدر به اوج می رسد

وی عنوان کرد: جهت رفاه هرچه بیشتر شب زنده داران این ایام ۱۵ دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل مردم بعد از پایان مراسم اختصاص یافته است.

این مقام مسئول با بیان اینکه اتوبوس ها در سه محل اصلی  شهر برای شرکت کنندگان در مراسم شب‌های قدر مستقر خواهند شد، گفت: در اماکن مذهبی مانند امامزاده سید مظفر، مسجد جامع و گلزار شهدای بندرعباس به دلیل بالا بودن حجم تردد و احتمال ایجاد گره‌های ترافیکی در مسیر های منتهی به این محل ها، به هر کدام از این محل ها به صورت جداگانه ۵ دستگاه اتوبوس اختصاص داده خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، خاطر نشان کرد: کار جابجایی مردم از اماکن مذهبی و مساجد تعیین شده قبل از اذان صبح و در حدود ساعت چهار صبح آغاز می شود.

حسینی پور یادآور شد: مسیرهای گلشهر، بلوار امام حسین (ع)، کوی ملت و مرکز شهر مسیر های حرکت و سرویس دهی اتوبوس ها برای به مقصد رساندن مردم شریف بندرعباس بعد از شب زنده داری در شب های قدر تعیین شده است.


١٨:٤٧ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥٩٣    /    تعداد نمایش : ١١٠٤خروج