صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی‌پور مطرح کرد:

اختصاص ۲۰ دستگاه اتوبوس ویژه نمازگزاران عید فطر

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: ۲۰ دستگاه اتوبوس رایگان جهت ارائه خدمات به شهروندان عزیز در مسیرهای اصلی شهر منتهی به مسجد جامع بندرعباس در خدمت نمازگزاران خواهند بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی شهری جهت ارائه خدمات در روز عید سعید فطر در آمادگی کامل قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: این اتوبوس‌ها از ساعت شش صبح روز چهارشنبه پانزدهم خرداد ماه و مصادف با عید سعید فطر در اغلب مسیرهای منتهی به مسجد جامع بندرعباس به صورت رایگان در خدمت نمازگزاران و همشهریان هستند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، بیان کرد: در پایان مراسم نماز باشکوه عید سعید فطر نیز این اتوبوس ها در اطراف مسجد جامع مستقر و آماده ارائه خدمات برگشت به مبادی اولیه برای کلیه نمازگزاران خواهند بود.

حسینی‌پور در پایان سرویس‌های ویژه مسیرهای اصلی شهر و مبادی خطوط اتوبوسرانی را در مسیر رفت و برگشت شامل گلشهر، پلیس راه، کوی ملت و کوی ششصد دستگاه، سه راه جهانبار و یادبود، ۲۰ متری شاهد، بلوار امام خمینی (ره)، مرکز شهر و بلوار امام‌حسین(ع) است.


١٥:١٣ - سه شنبه ١٤ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٦٣٣    /    تعداد نمایش : ٧٨٥خروج