صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر حقوقی شهرداری بندرعباس خبر داد:

جلوگیری از ضرر و زیان 30 میلیارد تومانی با صدور رای قطعی پرونده بلوار طالقانی

مدیر حقوقی شهرداری بندرعباس از صدور رای در پرونده موسوم به«بلوار طالقانی» و جلوگیری از ضرر و زیان 30 میلیارد تومانی به نفع شهرداری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمد بدرقه در این ارتباط اظهار کرد: شخصی در سال 93 با شکایت قضایی از شهرداری بندرعباس، درخواست صدور حکم محکومیت برای دریافت قیمت روز زمین بابت احداث بخشی از بلوار طالقانی را داشته است.

وی با اشاره به اینکه پرونده مورد نظر به صورت جدی در دستور کار واحد حقوقی شهرداری بندرعباس قرار گرفت، افزود: دادگاه حقوقی بندرعباس مسئولیت رسیدگی به این مسئله را عهده‌دار شد و پس از دفاعیات اولیه شهرداری، پرونده به کارشناسی ارجاع داده شد.

مدیر حقوقی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: با توجه به ارزش ریالی ملک مورد ادعا که حدود 30 میلیارد تومان بوده و انجام دفاعیات لازم دفاعیات لازم توسط کارشناسان مدیریت حقوقی و ارایه مدارک و مستندات در شعبه بدوی، بطلان دعوا به نفع شهرداری بندرعباس اعلام شد.

بدرقه تصریح کرد: با این وجود، خواهان پرونده درخواست تجدیدنظرخواهی را داشت، که پرونده مربوطه به یکی از شعب دادگاه تجدیدنظر ارجاع یافت و این دادگاه رای دادگاه بدوی تایید شد.

این مقام مسئول در انتها عنوان کرد: در نهایت، طی هفته‌های اخیر رای قطعی این پرونده به نفع شهرداری بندرعباس صادر شده و از ضرر و زیان 30 میلیارد تومانی آن جلوگیری شده است.


١٢:٢٦ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٦٣٨    /    تعداد نمایش : ٩٠٢خروج