صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس معارفه شد

در آیینی با حضور معاون خدمات شهری و معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری و جمعی دیگر از مدیران شهرداری، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس معارفه شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، در این آیین مصطفی خادم به عنوان سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس معارفه شد.

در این آیین که با حضور اسماعیل موحدی‌نژاد معاون خدمات شهری، محمد مهدی جهانبخش معاون برنامه ریزی و توسعه، موسی عیدزاده مشاور شهردار و پرسنل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس برگزار شد، مصطفی خادم به عنوان سرپرست جدید سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس معرفی شد.

طی این جلسه ضمن قدردانی از زحمات سرپرست سابق سازمان، با ابلاغ حکمی از سوی شهردار بندرعباس، مصطفی خادم به عنوان سرپرست سازمان معارفه شد.

اضافه می‌شود، مصطفی خادم به عنوان یکی از سرمایه‌های مدیریتی شهرداری، قبلا نیز ریاست این سازمان را بر عهده داشته و علاوه بر آن، مدیرعاملی سازمان تاکسیرانی(سابق)، مدیر برنامه و بودجه شهرداری و چند پست دیگر نیز داشته است.

 شایان ذکر است، رضا حیدری‌زاده که پیش از این سرپرستی سازمان را عهده‌دار بود، پس از استعفاء پرویز سالاری از عضویت در شورای اسلامی شهر بندرعباس و با اعلام انصراف عضو علی‌البدل نخست، راهی پارلمان شهری شد.


١٣:٤١ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٦٥٢    /    تعداد نمایش : ١٥٨٦خروج