صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

جهانبخش خبر داد:

برگزاری 10 یادواره شهدا در بندرعباس/ ساخت المان بزرگ شهدا

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس از برگزاری 10 یادواره شهدا، ساخت سردیس از شهدای استان و همچنین المان بزرگ شهدا تا قبل از برگزاری کنگره ملی شهدا خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش در جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی کنگره ملی شهدا که دیماه سال جاری به میزبانی بندرعباس برگزار می‌شود، اظهار کرد: اقتدار و امنیت ایران اسلامی مرهون رشادت و از خودگذشتگی ایثارگران و شهدا است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کنگره‌های شهدا از راه‌های موثر ماندگاری ارزش‌های دفاع‌مقدس و انتقال آن به آیندگان است، افزود: این کنگره با هدف ترویج فرهنگ شهادت و ارج نهادن به ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدا برگزار می‌شود که بخش مهمی از اقدامات مورد نیاز آن توسط شهرداری بندرعباس انجام خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: از هم‌اکنون اقدامات مختلفی در سطح شهر با محوریت شهدا و خصوصا شهدای هرمزگان در حال انجام است که برخی از آنها قبل و برخی دیگر حین این کنگره مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

جهانبخش با اشاره به برخی از این اقدامات در حال انجام، تصریح کرد: طراحی و ساخت المان شهدا در میدان شهدا(یادبود سابق)، تکمیل المان شهیدان رئیسی و دارا، تعویض و ترمیم تابلوهای شهدا، ساخت سردیس از شهدای استان، طراحی و چاپ برچسب‌ مخصوص اتوبوس‌ها و غیره بخشی از این اقدامات است.

وی با اشاره به تهیه و چاپ بروشور و تراکت با موضوع شهدای استان، ادامه داد: برگزاری 10 یادواره شهدا در شهر بندرعباس جزو دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای اطلاع‌رسانی در ارتباط با این رخداد بزرگ است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش نیز عنوان کرد: با توجه به مسئولیت استانی شهرداری بندرعباس در برگزاری این کنگره ملی، با شهرداران سایر شهرهای استان نیز هماهنگی لازم به منظور انجام اقدامات تبلیغاتی و برگزاری یادواره‌های شهدا در حال انجام است.


١٠:٢٣ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٨٣٦    /    تعداد نمایش : ١٠١٣خروج