صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس مطرح کرد:

«وحدت»، عامل اصلی امنیت ملی/ افزایش وحدت نیازمند علم و دانش است

شهردار بندرعباس گفت: وحدت اصلی‌ترین عامل امنیت ملی کشورمان است که همه ما وظیفه داریم در جهت حفظ و ارتقاء آن تلاش کنیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در یکصد و سی امین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس که رییس دانشگاه مذاهب اسلامی کشور و جمعی از معاونین و مدیران این مجموعه نیز به عنوان مهمان حضور داشتند، اظهار کرد: اهداف عالی دانشگاه مذاهب اسلامی قابل توجه بوده که حمایت‌های دفتر مرکزی این دانشگاه می‌تواند باعث دستیابی این اهداف در استان هرمزگان نیز شود.

وی با تاکید بر اینکه وحدت عامل اصلی امنیت ملی است، افزود: همه ما دو وظیفه در قبال این مسئله داریم که آن هم حفظ و ارتقاء وحدت در جامعه است.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه افزایش و توسعه وحدت در جامعه با ارتقاء سطح علم و دانش امکان‌پذیر است، خاطرنشان کرد: اگر فقه تطبیقی در جامعه و خصوصا دانشگاه کار شود، باعث ارتقاء علم و اندیشه می‌شود.

امینی‌زاده در بخش دیگری از سخنانش نیز به حمایت‌های شهرداری از دانشگاه مذاهب اسلامی اشاره و بیان کرد: معتقد هستیم باید در چارچوب قانون به ارتقاء این واحد تاثیرگذار دانشگاهی کمک کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به تصمیم این دانشگاه در جهت احداث ساختمان اختصاصی، گفت: این دانشگاه نیازمند ساختمان مناسب و ماندگار است.


٠٨:٤٨ - پنج شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩١٢    /    تعداد نمایش : ٤٧٨خروج