صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

دقایقی قبل صورت گرفت؛

بهره‌برداری از مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین بندرعباس

دقایقی قبل، خط دوم مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین بندرعباس با حضور مسئولان استانی و محلی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، بابک هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس در آیین بهره‌برداری از این پروژه که با حضور نمایندگان مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، استاندار و معاونین استانداری هرمزگان، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار جمعی از مدیران شهرداری بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به نیاز شهر بندرعباس در توسعه مرکز معاینه فنی خودروهای سبک، خط دوم این مرکز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده است.
وی افزود: علاوه بر راه‌اندازی این خط، مرکز معاینه فنی خودوروهای سنگین بندرعباس نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه در مجموع مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین شهر بندرعباس حدود 25 نفر اشتغالزایی مستقیم را ایجاد کرده است، گفت: خط دوم مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ريال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
هاشمی در ادامه همچنین به بهره‌برداری از مرکز تست هیدرواستاتیک خودروهای دارای سوخت سی‌ان‌جی خبر داد و گفت: این مرکز نیز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، برای شش نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است.
اضافه می‌شود، در هفته دولت سال جاری 35 پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس با اعتباری بالغ بر 292 میلیارد ريال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 


١٩:٤٨ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٤خروج