صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بهره‌برداری از«مجموعه فرهنگی و هنری دریا» همزمان با هفته دولت

«مجموعه فرهنگی و هنری دریا» شهرداری بندرعباس همزمان با هفته دولت سال جاری به بهره برداری رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رویکرد فرهنگی و توجه به زیرساخت‌های این حوزه مهم در این دوره مدیریتی شهرداری بندرعباس همواره جزو اولویت‌های اصلی بوده که بهره‌برداری از پروژه‌های متعدد در این زمینه تاکید کننده همین مورد است.
این مجموعه به عنوان یک مرکز فرهنگی و هنری بزرگ با در نظر گرفتن نیازهای هنرمندان و استقبال کنندگان اجراهای نمایشی و فرهنگی از محل اعتبارات شهرداری بندرعباس آماده بهره‌‎برداری شده است.
مجموعه فرهنگی و هنری دریا در چند بخش شامل آمفی‌تئاتر روباز، ساختمان پلاتو، فضای سبز، و غیره بوده که دارای دو اتاق گریم، اتاق مدیریت، اتاق کنترل، انبار و سرویس بهداشتی است.
مجموعه دریا در زمینی به مساحت دو هزار و 241 متر مربع ساخته شده که آمفی تئاتر روباز با ظرفیت 405 نفر تماشاگر، دارای 452 متر مربع مساحت، ساختمان پلاتو دارای 406 متر مربع مساحت، سالن پلاتو با ظرفیت 130 نفر تماشاگر دارای 200 متر مربع مساحت است.
25 میلیارد ريال اعتبار در ساخت این مجموعه هزینه شده است، که فضای سبز مجموعه نیز با 333 متر مربع مساحت تکمیل کننده این پروژه است که تمامی بخش‌ها آماده بهره‌برداری است.
اضافه می‌شود، در هفته دولت سال جاری 35 پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس با اعتباری بالغ بر 292 میلیارد ريال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 


٢٠:٢٩ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٢خروج