صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بهره‌برداری از پارک مهرآورoان بندرعباس همزمان با هفته دولت


در ششمین روز هفته دولت، پارک مهرآوران بندرعباس با حضور شهروندان، نمایندگان مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، استاندار، فرماندار، شهردار جمعی دیگر از مدیران استانی و محلی در محل شهرک پیامبر اعظم(ص) به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس در این ارتباط اظهار کرد: شهرداری بندرعباس در این دوره با نگاهی یکسان به توسعه محلات مختلف شهر به دنبال ایجاد زیرساخت‌های شهری است.
وی با بیان اینکه یکی از اقدامات صورت گرفته در همین زمینه، احداث پارک‌های محله‌ای است، افزود: امسال شاهد بهره‌برداری از تعداد قابل توجهی فضای سبز و پارک محله‌ای در بندرعباس خواهیم بود که بخشی از آنها در هفته دولت سال جاری در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
شهردار بندرعباس با اشاره به بهره‌برداری از پارک مهرآوران، بیان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و 800 میلیون ريال از محل اعتبارات داخلی شهرداری آماده بهره‌برداری شده است.
امینی‌زاده با اظهار اینکه مجموع زمین اختصاص یافته برای این پروژه حدود شش هزار متر مربع است، تصریح کرد: زمین ورزشی این مجموعه 1125 متر مربع، فضای بازی 360 متر مربع و فضای سبز 2500 متر مربع از این مجموعه را به خود اختصاص داده است.
این مقام مسئول ادامه داد: 2000 متر مربع نیز آسفالت و اینترلاک در این پروژه احداث شده است.
اضافه می‌شود، در هفته دولت سال جاری 35 پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس با اعتباری بالغ بر 292 میلیارد ريال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 


٢٢:٠٠ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٥خروج