صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

گامی دیگر در رونق‌بخشی به محلات قدیمی شهر؛

خیابان 18 متری در کوی ملت به بهره‌برداری رسید/ رونق‌بخشی به محلات قدیمی

در ششمین روز از هفته دولت، خیابان 18 متری در محله کوی ملت افتتاح شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده، شهردار بندرعباس در این آیین اظهار کرد: سیاست بازگشایی معابر در شهر بندرعباس یکی از رویکردهای جدی طی سال‌های اخیر بوده است.
وی با اشاره به اینکه بازگشایی معابر جدید موجب رونق‌بخشی به محلات قدیمی شهر شده است، افزود: طی پنج سال اخیر، بیش از 30 خیابان جدید در بخش‌های مختلف شهر بندرعباس بازگشایی شده است.
شهردار بندرعباس ادامه داد: بازگشایی این خیابان‌ها موجب گره‌گشایی در نقاط پرتردد و تسهیل عبور و مرور شده و نتایج اقتصادی و اجتماعی دیگری نیز برای بخش‌های مختلف شده است.
امینی‌زاده با اشاره به جزئیات بهره‌برداری از این پروژه، بیان کرد: پروژه‌های بازگشایی یکی از اقدامات پر دردسر برای شهرداری است، چرا که انجام توافق با صاحب‌های املاک در مسیر از یک سو و از سوی دیگر زیرسازی و آسفالت نیازمند وقت، هزینه و مدیریت دقیق است.
وی بیان کرد: 14 میلیارد ريال اعتبار از محل بودجه داخلی شهرداری بندرعباس برای بازگشایی این خیابان هزینه شده است.
شهردار بندرعباس تصریح کرد: این خیابان با عرض 18 متر و طول 150 متر دارای 1500 متر مربع پیاده‌روسازی، 3500 متر مربع آسفالت، 700 متر مربع جدول و 1100 متر مربع فضای سبز است.
اضافه می‌شود، در هفته دولت سال جاری 35 پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس با اعتباری بالغ بر 292 میلیارد ريال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است


٢٢:٣٤ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٧٩    /    تعداد نمایش : ٧٣٥خروج