صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه سرکارگرهای فضای سبز بندرعباس

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه سرکارگران سبزبانان شهر بندرعباس خبر داد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مصطفی خادم با اعلام خبر اظهار کرد: آموزش کارگران مجموعه شهرداری بندرعباس یک امر ضروری و واجب بوده که باید بطور مستمر تداوم داشته داشته باشد.
وی ادامه داد: یکی از راه‌های اصولی و منطقی در راستای استفاده بهینه از تمامی ظرفیت نیروی انسانی، آموزش مستمر کارگران است.
خادم تاکید کرد: شهرداری‌ها از جمله نهادهای هستند که با مردم بیشترین ارتباط را دارند و در تمامی زمینه‌های اعم از فرهنگی، عمرانی، خدماتی، اجتماعی و... به مردم خدمات ارائه می‌کنند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی در تمامی زمینه‌ها برای کارگران شهرداری در راستای ارائه خدمات شایسته به شهروندان اهمیت بسیاری داشته و در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس تصریح کرد: در همین راستا، به دلیل شروع کاشت گل‌های فصلی در سطح شهر بندرعباس، سبز بانان مورد آموزش اصول کاشت و نگهداشت گل فصلی قرار گرفته‌اند.
خادم ادامه داد: دوره آموزشی هرس ویژه هرس‌کاران و همچنین اصول باغبانی نیز از دیگر دوره‌های آموزشی است که در دستور کار سازمان قرار دارد


١٢:٤٢ - سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٠٤    /    تعداد نمایش : ١٢١٠خروج