صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی‌پور خبر داد:

ارائه خدمات اتوبوس به صورت دربستی در بندرعباس

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از در اختیار قرار دادن اتوبوس‌های درون‌شهری به صورت دربستی جهت رفاه حال شهروندان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور با اعلام این خبر اظهار کرد: این خدمات با هدف سهولت و ایجاد نظم و هماهنگی در انجام مراسمات شهروندان بندرعباسی، از سوی سازمان حمل و نقل در دستور کار قرار دارد.

حسینی‌پور افزود: همشهریان می‌توانند برای درخواست اتوبوس دربست به واحد برنامه‌ریزی در ساختمان پایانه مسافربری خلیج‌فارس واقع در گلشهر جنوبی میدان شهدای ۱۲ تیر مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه تخصیص اتوبوس‌ها بر اساس نوبت صورت می‌گیرد و اولویت با افرادی است که زودتر درخواست داده‌اند، گفت: برای اجاره لازم است شهروندان در زمان اداری و یک روز قبل درخواست خود را ثبت کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: این اتوبوس‌ها از اسکانیا درون‌شهری بوده و علاوه بر دارا بودن ۴۱ صندلی برای سرنشینان، برای افراد معلول نیز قابل استفاده است.

حسینی‌پور با تاکید بر اینکه مسیر حرکت اتوبوس‌ها تنها محدود به مسیرهای درون‌شهری بندرعباس است، اظهار کرد: محدوده حرکتی این اتوبوس‌ها از سمت شرق تا آرامستان و دانشگاه هرمزگان، از سمت غرب به میدان قائم(باهنر) و از سمت شمال به راه‌آهن محدود بوده و خارج از محدوده شهری بندرعباس تردد این اتوبوس‌ها ممنوع است.


٢١:١٦ - چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٠٩    /    تعداد نمایش : ١٤٥٤خروج