صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

پایدار مطرح کرد:

آموزش، محور ‌توسعه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی است/ نیازمند همکاری فنی و حرفه‌ای هستیم

مشاور شهردار و مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های شهرداری بندرعباس گفت: یکی از زمینه‌های رونق و گسترش صنایع‌دستی و هنرهای سنتی بندرعباس، آموزش آن به علاقه‌مندان است که می‌تواند در اقتصاد خانواده‌ها نیز تاثیرگذار باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احمد پایدار در نشست با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان با اشاره به ظرفیت‌های شهر بندرعباس در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، تجاری و هنری، خواستار همکاری بیش از پیش این اداره کل با مرکز خلاقیت شهرداری بندرعباس در زمینه آموزش صنایع دستی شد.

وی ادامه داد: یکی از پیش شرط های پیوستن شهر بندرعباس به شبکه شهرهای خلاق، توسعه صنایع دستی و هنرهای سنتی است که در این زمینه نیازمند همکاری دستگاه‌های مرتبط اجرایی در این زمینه هستیم.

اسماء كريمي، مديركل آموزش فني و حرفه‌ای استان هرمزگان نیز با استقبال از رویکرد نوین شهرداری بندرعباس در توجه به صنایع دستی و هنرهای سنتی، ابراز امیدواری کرد، با همکاری شهروندان، سازمانهای مردم نهاد و دستگاه‌های اجرایی ، پیوستن شهر بندرعباس به شبکه شهرهای خلاق ، تحقق یابد.

اضافه می‌شود، در این نشست، زمینه‌های همکاری و گسترش روابط میان مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری بندرعباس و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


١٢:٠٣ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠١٧    /    تعداد نمایش : ١٤٠٢خروج