صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی‌پور خبر داد:

ثبت بیش از ۵۰۰ شرکت، راننده و دانش آموز در سامانه سپند/اعلام لیست شرک های مجاز سرویس مدارس

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: از زمان شروع ثبت نام در سامانه سپند تاکنون ثبت نام بیش از ۵۰۰ شرکت سرویس مدارس، راننده و دانش آموز جهت استفاده از سرویس، در این سامانه تایید و ثبت شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی پور با اشاره به اینکه تایید صلاحیت شرکت های حمل و نقل دانش آموزی توسط سازمان حمل و نقل صورت می گیرد، اظهار کرد: از بین ۱۳ شرکت متقاضی سرویس مدارس با بررسی های انجام شده ۱۱ شرکت از این بین تایید شده و مجوز فعالیت را از سوی سازمان دریافت کردند.

وی افزود: تعداد ۲۶۰ راننده نیز در سامانه پایش حمل و نقل دانش آموزی بعد از طی کردن مراحل ثبت نام برای شروع فعالیت و قرار گرفتن زیر نظر شرکت ها تایید شده اند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس تصریح کرد: همچنین والدین ۲۳۱ دانش آموز جهت دریافت سرویس ایمن و مطمئن برای ایاب و ذهاب فرزندان خود در این سامانه اطلاعت خود و فرزندشان را وارد کرده و کد رهگیری جهت تخصیص سرویس از مدرسه مورد نظر دریافت کرده اند که  در نهایت لازم است به واحد های آموزشی مراجعه کنند.

حسینی پور با اشاره به اینکه نرخ سرویس مدارس از سال ۹۴ تاکنون در بندرعباس تغییری نکرده است، تصریح کرد: امسال با نظر کارگروه ماده ۱۸ آیین نامه دانش آموزی و کمیسون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر ۱۵ درصد افزایش یافت.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: بر اساس نرخ جدید مسافت صفر تا سه کیلومتر ۱۱۵ هزار تومان، سه تا شش کیلومتر ۱۳۸ هزار تومان، شش تا نه کیلومتر ۱۶۱ هزار تومان، ۹ تا ۱۲ کیلومتر ۱۸۴ هزار تومان و ۱۲ تا ۱۵ کیلومتر ۲۰۷ هزار تومان اعلام شده است.

حسینی پور در ادامه اسامی شرکت های حمل و نقلی که مجوز فعالیت دریافت کردند را علام کرد، و گفت: شرکت های لیان گستر برین، رعنا خدمات بندر، تندر جنوب، تک ستاره محبوب ایرانیان، خدمات ماندگار هاشمی، عدالت سیر بندر، طاها گستر امیر بندر، غدیر هرمزگان، نگار ایمن ستوده، معراج گشت هرمز و شجره طیبه نیروی دریایی سپاه اسامی یازده شرکتی هستند که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید می توانند در زمینه سرویس مدارس فعالیت داشته باشند.


١٢:٢٧ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٥٧    /    تعداد نمایش : ١٠٨٨خروج