صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

کنترل اجتماعی محیط آموزشی یک ضرورت قابل توجه است/ علم و دانش رکن اصلی جامعه

شهردار بندرعباس با بیان اینکه مدیریت اجتماعی محیط آموزشی از اهمیت بسیاری برخوردار است، بیان کرد: فشارهای پس از انقلاب، مشکلات این مسیر را بیشتر کرده، اما با فکر بلند و بزرگ می‌توان به نتایج مورد نظر دست پیدا کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در نخستین روز از مهرماه و بازگشایی مدارس در جمع دانش‌آموزان اظهار کرد: آرزو داریم در این سال تحصیلی با تلاش بیشتر از سوی دانش‌آموزان شاهد موفقیت هرچه بیشتر آنها باشیم.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان می‌توانند در آینده جامعه اثرگذار باشند، افزود: آینده جامعه به دست دانش‌آموزان امروز است که در این مسیر تلاش‌های فرهنگیان در طول سال‌های تحصیلی قابل تقدیر است.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه هر جامعه‌ای که دانش قوی‌تری داشته باشد، موفق و رو به پیشرفت خواهد بود، ادامه داد: رکن اصلی این جامعه علم و دانش است و بدون آرمان و افق بلند نمی‌توان برای آینده مسیر درست را در پیش گرفت.

امینی‌زاده با بیان اینکه مدیریت اجتماعی محیط آموزشی از اهمیت بسیاری برخوردار است، بیان کرد: فشارهای پس از انقلاب، مشکلات این مسیر را بیشتر کرده، اما با فکر بلند و بزرگ می‌توان به نتایج مورد نظر دست پیدا کرد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تقویت آموزش و پرورش باعث پیشرفت جامعه است، اظهار کرد: نیازمند تقویت فرهنگ شهروندی هستیم.

اضافه می‌شود، شهردار بندرعباس به همراه رضا حیدری‌زاده عضو شورای اسلامی شهر و چند نفر از مدیران از مدارس دبستان بلال، دبیرستان دخترانه شاهد و هنرستان پسرانه شهید رجایی بازدید و آغاز سال تحصیلی را به دانش‌آموزان و کادر آموزشی تبریک گفت.


١٦:٣٣ - سه شنبه ٢ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٧١    /    تعداد نمایش : ١٢٤٦خروج