صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس به دنبال رونق‌بخشی صنایع دستی

در نشست مدیران مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری بندرعباس با اداره‌کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان هرمزگان، زمینه‌های گسترش فعالیت و رونق‌بخشی صنایع‌دستی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احمد پایدار، مشاور شهردار و مدیر مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری بندرعباس در این نشست با اشاره به طرح پیوستن شهر بندرعباس به شبکه جهانی شهرهای خلاق، خواستار همکاری هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی‌، سازمانهای مردم نهاد و شهروندان برای رسیدن به توسعه همه‌جانبه شهری شد.
وی در ادامه افزود: بندرعباس دارای ظرفیت‌های بی‌شمار فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و هنری است و باید از این ظرفیت‌های مناسب به شایستگی بهره برداری کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هرمزگان نیز همکاری میان دستگاه‌های مختلف اجرایی را ضامن پیشرفت و توسعه دانست و بر گسترش همکاری میان بخشی تأکید کرد.
رضا برومند رویکرد شهرداری بندرعباس را در توجه به رونق صنایع‌دستی، گردشگری و آیین‌های سنتی ستودنی دانست و اظهار امیدواری کرد، حاصل اینگونه همکاری‌های مشترک به سود شهر و شهروندان باشد.


٠٦:٥٣ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٨٧    /    تعداد نمایش : ٩٤٢خروج