صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی پور خبرداد:

صدور 844 پروانه فعالیت و 588 پروانه اشتغال در سال جاری

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از صدور 844 پروانه فعالیت وسایط نقلیه و 588 پروانه اشتغال رانندگان در سال جاری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور در خصوص عملکرد واحد بار و کالا سازمان حمل و نقل گفت: واحد حمل و نقل بار و کالا مسئولیت ساماندهی شرکت‌های حمل و نقل بار و کالا، امداد خودرو و یدک‌کش، توزیع و پخش، پروانه بهره‌برداری و کلیه وسایط نقلیه سنگین و نیمه‌سنگین فعال در بخش بار و مسافر درون شهری را بر عهده دارد.

وی با اشاره به همکاری این سازمان با سازمان صنعت، معدن و تجارت در ارتباط با تخصیص لاستیک یارانه‌ای به ناوگان سنگین و نیمه سنگین، خاطر نشان کرد: پیرو همکاری با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) در خصوص معرفی و درخواست متقاضیان دریافت لاستیک به نرخ تعاونی از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 183 فقره معرفی نامه جهت دریافت لاستیک بر اساس صدور و تمدید پروانه فعالیت صادر گردیده است.

حسینی پور در ارامه تصریح کرد: متقاضیان دریافت لاستیک ناوگان سنگین و نیمه سنگین به نرخ تعاونی از 22 مرداد ماه سال جاری تنها از طریق ثبت درخواست از وب سایت www.utcms.ir   می توانند اقدام به ثبت نام برای دریافت لاستیک کنند.

لازم به ذکر است، واحد بار و کالای سازمان حمل و نقل طی شناسایی شرکت های حمل و نقل درون شهری، بزودی بستر صدور پروانه بهره داری شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل درون شهری را صادر خواهد کرد.


٠٦:٥٨ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٨٨    /    تعداد نمایش : ١٠٣٢خروج