صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

نیروی انتظامی نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است/ نام نیروی انتظامی با شجاعت و دلاوری همراه است

شهردار بندرعباس گفت: نام نیروی انتظامی در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی همراه است که با توکل به خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر گام برداشته‌اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تبریک این روز به همه کارکنان این نیرو، اظهار کرد: نیروی انتظامی نقش برجسته‌ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی ایفا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است، افزود: امروز پلیس با رویکرد جامعه محوری و تکیه بر اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی، به عنوان پلیسی هوشمند توانسته جایگاه بسیار خوبی را در میان مردم و شهروندان داشته باشد.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه ثمرات این تعامل را می‌توان در ارتقای مشارکت عمومی و تامین امنیت پایدار جامعه مشاهده کرد، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگمردان نیروی انتظامی که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده  و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می کنند.

امینی‌زاده بیان کرد: جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نیست و یکی از والاترین و بزرگترین وظیفه این نیرو براساس سخنان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله‌العظمی خامنه‌ای و فرماندهی کل قوا، پاسداری از ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی است.

این مقام مسئول تاکید کرد: نام این نیرو در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی همراه است که با توکل به خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر گام برداشته‌اند.


٠٨:٥٦ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨١١٧    /    تعداد نمایش : ٨٦٠خروج