صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بهمن‌نژاد خبر داد:

انجام 6 پروژه عمرانی در آرامستان بندرعباس/ افزایش قطعات دفن اموات

رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از انجام شش پروژه عمرانی در این مجموعه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، علی بهمن‌نژاد بندری در این ارتباط اظهار کرد: مجموعه آرامستان بندرعباس با نگاه توسعه‌محور به دنبال ایجاد رفاه بیشتر برای شهروندان است

وی با اشاره به اینکه در همین راستا شش پروژه عمرانی تعریف و اجرایی شده است، افزود: اجرای دیوار کشی ضلع شمالی آرامستان بندرعباس در فاز اول به متراژ ۳۵۰ متر آغاز شده و در حال انجام است.

رییس سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس با اشاره به شروع پروژه هم‌سطح‌سازی و موزائیک کاری قطعه ۲۴ به متراژ ۲۵۰۰ متر مربع، خاطرنشان کرد: هم‌سطح سازی و موزائیک کاری قطعه ۲۳ به متراژ ۵۰۰۰ متر مربع در راستای سهولت در تردد زائرین اهل قبور از پروژه‌های عمرانی اجرا شده است.

بهمن‌نژاد همچنین عنوان کرد: ساخت ۱۲ چشمه سرویس بهداشتی در جنب قطعه ۲۷ و جنب بازارچه سنگ فروشی آرامستان با همکاری شهرداری منطقه دو نیز، از دیگر پروژه‌های عمرانی در حال اجرا است.

وی در ادامه سخنانش از اجرای پروژه توسعه قطعات جدید جهت تدفین اموات با همکاری شهرداری منطقه یک خبر داد و اضافه کرد: احداث اتاق نگهبانی در ورودی ساختمان غسالخانه به جهت رصد و کنترل تردد خودروهای حمل متوفی نیز توسط این سازمان انجام شده است.


١٢:٠٠ - يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٧٣    /    تعداد نمایش : ٨٢١خروج