صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

۱۳ آبان بر تارک ایران اسلامی می‌درخشد/ نقش دانش‌آموزان در شکوفایی انقلاب فراموش‌نشدنی است

شهردار بندرعباس گفت: بی شک نقش دانش آموزان طی دهه‌های مختلف در روند شکوفایی حرکت اسلامی و انقلابی جامعه و خاموش کردن فتنه های داخلی و خارجی و صحنه‌های سلحشورانه جنگ تحمیلی و حضور در عرصه های سازندگی فراموش نشدنی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت ۱۳ آبان، اظهار کرد: آبان‌ماه در حافظه تاریخی ملت ایران یادآور رخدادهای مهم و آموزنده‌ای است که هر یک سرفصل نوینی در تاریخ استکبارستیزی به شمار می رود.

وی افزود: در این میان، یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور تسخیر لانه جاسوسی، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز به‌عنوان حماسه‌های فراموش ناشدنی، بر تارک این مرز و بوم می درخشد.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه ۱۳ آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان است، ادامه داد: سیزده آبان که در تعبیر معمار بزرگ نظام به عنوان انقلاب دوم نامیده شده، به دل‌های مومنان قوت بخشید، غروری مقدس را در وجودشان زنده کرد، پرتوی از انوار الهی را بر آن‌ها تابانید و به همه مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، فرورریختنی است.

امینی‌زاده گفت: بی شک نقش دانش آموزان طی دهه‌های مختلف در روند شکوفایی حرکت اسلامی و انقلابی جامعه و خاموش کردن فتنه های داخلی و خارجی و صحنه‌های سلحشورانه جنگ تحمیلی و حضور در عرصه های سازندگی فراموش نشدنی است.

وی تاکید کرد: این امر حکایت از استواری و صلابت نفوذناپذیر ملت همیشه در صحنه ایران دارد و وظیفه مسئولان را برای خدمت رسانی به مردم دو چندان می کند تا با تکیه بر ظرفیتهای داخلی، همچون چهل سال گذشته قله های موفقیت و افتخار به دست جوانان این مرز و بوم فتح شود.


١١:١٦ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٨٢١٨    /    تعداد نمایش : ١٠٦٦خروج